Далеч от светлината на прожекторите и студиото в Би Ти

...
Далеч от светлината на прожекторите и студиото в Би Ти
Коментари Харесай

ИЗПЪРЗАЛЯНЕ: Хубавата Деси от Преди обед заряза Сашко Кадиев

Далеч от светлината на прожекторите и студиото в Би Ти Ви избяга Деси Стоянова. Екранната партньорка на Сашо Кадиев в " Преди обед " яхна шейната и се появи в обществените мрежи в състезателен екип, без грим и прическа. " Супер спомен за детските години ", радват й се хората под фотосите.

" Това непосредствено от колата на шосето... трансферирала мантинелата и хайдеееее на шейната... Сладурка си ти ", гласи различен коментар.

" Здраве. Щастие. Приключения. Три от шансовете, които ми се паднаха за Новата година. Приемам предходната събота като знак, че иска ми се осъществен. Няколко снежно слънчеви часа, които изтриха умората от седмицата и ме заредиха с положително въодушевление ", въодушевено написа тв водещата.
свързани новини19388на 02.01.2022
Източник: pik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР