Челси“ сложи край на серията на Ливърпул“ от седем поредни

...

Челси“ спря победната серия на Ливърпул“

„ Челси “ постави завършек на серията на „ Ливърпул “ от седем следващи победи от началото на сезона, откакто съумя да стигне до поврат и победа с 2:1 над мърсисайдци на " Анфийлд ", в дуел от третия кръг на шампионата за купата на Лигата в Англия.

Даниел Стъридж в 59-ата минута изведе домакините напред в резултата, откакто малко преди този момент пропусна друга стопроцентова опция.

В 79-ата минута Емерсон Палмиери изравни, като това попадение бе официализирано след намесата на ВАР, макар че и след повторенията останаха подозрения за засада на Рос Баркли, който преди този момент игра с топката.

В 85-ата минута точно Еден Азар направи цялостен поврат и донесе триумфа на „ Челси “.

Малко преди този момент удар на Стъридж срещна напречната греда.

Останалите резултати: „ Арсенал “ – „ Брентфорд “ 3:1, „ Нотингам “ – „ Стоук “ 3:2, „ Уест Хем “ – „ Макълсфийлд “ 8:0 и „ Тотнъм “ – „ Уотфорд “  4:2 след осъществяването на дузпи, в постоянното време 2:2.
Източник: bnr.bg