Челси отново допусна грешна стъпка във Висшата лига. Сините направиха

...

Челси с нова грешна стъпка по пътя към титлата

Челси още веднъж позволи неверна стъпка във Висшата лига. " Сините " направиха 0:0 като посетител Уулвъртехмптън.

Така отборът на Томас Тухел към този момент изостава на шест точки от водача Манчестър Сити, който записа безпроблемна победа над Нюкасъл с 4:0.

Челси имаше големи проблеми преди мача поради 7 инфектирани играчи, тъй че мениджърът на тима трябваше да импровизира при гостуването на " вълците ".

Домакините започнаха по-добре и четвърт час след началото на мача осъществиха гол посредством Поденс, само че той бе анулиран заради засада в хода на офанзивата на Раул Хименес.
 Тотнъм - Ливърпул, стартови сформира онлайн
Тотнъм - Ливърпул, стартови сформира

Мачът е от 18:30 часа

В 22-ата минута Н`Голо Канте спря подадена топка за Поденс с ръка, а французинът беше финален в отбраната и не разреши на нападателя да продължи нападението. еферът Дейвид Куут обаче замълча.

След почивката футболистите на Бруно Лаже действаха чудесно в защита и съвсем не разрешиха на противника си да ги затрудни. Най-добрата опция за гостите бе в 78-ата минута. Алонсо изведе Пулишич в пеналта, американецът стреля в далечния ъгъл, само че Жозе Са избави с една ръка.

След равенството " сините " имат единствено една победа в последните четири мача във Висшата лига.