Бразилия и Швейцария продължават към 1/8-финалите на световното първенство. Селесао

...

Бразилия и Швейцария поеха към 1/8-финалите

Саво Милошевич надъха сърбите: Бийте Бразилия и светът ще приказва за вас 50 години!  Бразилия стигна до сложна, само че сладка победа над Коста Рика
Бразилия и Швейцария не престават към 1/8-финалите на международното състезание. " Селесао " победи с 2:0 Сърбия, а  в мач от Група Е, игран на стадион " Спартак " в Москва.

Паулиньо вкара първото попадение в срещата в 36-ата минута и по този метод даде задатък на родината си, а в 67-ата минута Тиаго Силва оформи крайния резултат.

Швейцарците пък направиха тъждество 2:2 против Коста Рика. Първо Блерим Джемайли вкара за Швейцария в 31-вата минута, само че в 56-ата Кендъл Уостън изравни.

Две минути преди края Йосип Дръмич осъществя за 2:1, само че в добавеното време Ян Зомер си означи автогол, откакто битата от Брайън Руис дузпа срещна гредата, а топката се отби в тялото на вратаря и влезе.

" Кръстоносците " записаха тъждество с Бразилия и победиха Сърбия и с цел да подсигурят мястото си на осминафиналите трябваше наложително да " вземат нещо " от днешния си противник.

Така бразилците ги чака конфликт с Мексико, а Швейцария ще се изправи против Швеция.
Източник: offnews.bg