Бойко Борисов влезе на разпит в Софийската градска прокуратура. Депутати

...
Бойко Борисов влезе на разпит в Софийската градска прокуратура. Депутати
Коментари Харесай

Депутати и симпатизанти на Борисов обсадиха прокуратурата

Бойко Борисов влезе на разпит в Софийската градска прокуратура. Депутати от ГЕРБ и симпатизанти се събраха пред постройката на ул. " Черковна ", с цел да го поддържат, съобщи Българска национална телевизия.

На място пред прокуратурата са представители на управлението на ГЕРБ и знакови фигури от партията, измежду които заместник-председателят Даниел Митов, ръководителят на парламентарната група Десислава Атанасова, членовете на Изпълнителната комисия Деница Сачева, Вежди Рашидов, Делян Добрев, Костадин Ангелов и други. Към тях се причислиха и симпатизанти, които скандират пред прокуратурата.
-->
Даниел Митов дефинира разпитите на Борисов и оповестеното искане на депутатския имунитет на Делян Добрев като напън против желанията на ГЕРБ за правосъдна промяна.

" Самото ни наличие е ясна декларация за това, че няма да се огънем. Ще продължим с напъните си за правосъдна промяна и да създадем кабинет ", уточни Митов.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР