Бившият военен министър проф. Тодор Тагарев разкри в предаването Още

...
Бившият военен министър проф. Тодор Тагарев разкри в предаването Още
Коментари Харесай

Бивш министър засече лошо Радев. Разкритието

Бившият боен министър проф. Тодор Тагарев разкри в предаването " Още от деня " по Българска национална телевизия, че президентът Румен Радев също не е взел участие в бойни дейности. Думите му идват във връзка с изказванието на президента, че политици и демагози излагат на риск живота на другите, без да са рискували своя.

" Водил е подготовка, както води всеки един военнослужещ в българската войска, тъй че и на него не му се е налагало да излага живота си на риск от военни действия=

Според него Украйна е доста сериозен основател и конструктор на авиационна техника и мотори.

" Най-добрите в някогашната Съюз на съветските социалистически републики, част от тези фабрики може би всички към този момент бяха унищожени, тъй че в случай че се откри метод техни екипи конструкторски, дружно можем и с някаква част от оборудването да бъдат трансферирани у нас ", сподели още той.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР