Бившият флангови футболист на ЦСКА - Йоан Баи, си спечели

...

Бивш играч на ЦСКА с победен гол и червен картон в рамките на две минути

Бившият флангови футболист на ЦСКА - Йоан Баи, си завоюва вниманието на футболните почитатели на Лига 2 във Франция по време на дуела на своя Бастия против Каен.

Баи се трансформира в воин за своя отбор в първата минута от добавеното време на мача, когато осъществя надвит гол за 1:0 – 12 минути, откакто гостите бяха пропуснали дузпа.

Крилото обаче не съумя да приключи дуела по най-хубавия вероятен метод и получи пряк червен картон за ужасяващо влизане в краката на Джеси Деминге, който получи травма и напусна терена благодарение на двама души от медицинския щаб на Каен.

С триумфа Бастия се изкачи до 13-о място във краткотрайното класиране с актив от 21 точки, до момента в който Каен е седми с две повече.