Билетите за първия мач от плейофите на Лига Европа между

...
Билетите за първия мач от плейофите на Лига Европа между
Коментари Харесай

Билетите свършиха! Лудогорец излиза срещу машина за пари

Билетите за първия мач от плейофите на Лига Европа сред Лудогорец и Аякс към този момент са продадени, оповестиха от разградския клуб.

Срещата е в четвъртък, 24 август от 21:00 часа.
-->
Тотална машина за пари и то от години. В това се е трансформирал противникът на Лудогорец в плейофа за влизане в групите на Лига Европа – Аякс. Само през това лято грандът от Амстердам съумя да продаде играчи за 113,4 млн. евро.

Приходите от прехвърляния до края на месеца могат да бъдат доста повече, само че към този момент нидерландците се дърпат за разлъка с топреализатора си от предишния сезон Мохамед Кудус.

Националът на Гана, който направи положителни мачове и на Мондиал 2022, самичък прояви предпочитание да напусне и да отиде в Уест Хем, само че в клуба избират да го задържат, защото към този момент се разделиха с задоволително от главните си фигури – Юриен Тимбер отиде в Арсенал, Едсон Алварес в Уест Хем, Калвин Баси във Фулъм, а Мохамед Дарами в Реймс. Единствено капитанът Душан Тадич бе изтърван със свободен трансфер по посока Фенербахче.

През предишното лято приходите от изходящи покупко-продажби бяха още по-големи. Тогава Аякс продаде играчи за галактическите 216,62 млн. евро. Крилото Антони и бранителят Лисандро Мартинес последваха треньора Ерик загар Хаг в Манчестър Юнайтед надлежно за 95 и 57,37 млн. евро. От Райън Гравенберх (Байерн) клубът завоюва 18,5 млн. евро, а Себастиен Але (Борусия Д) вкара в касите на клуба още 31 млн.

 
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР