Берое“ завърши лагера в Тетевен с контрола срещу Литекс“, която

...

Берое с равенство срещу Литекс в контрола

„ Берое “ приключи лагера в Тетевен с контрола против „ Литекс “, която се игра в Ловеч и приключи 2:2. „ Зелено-белите “ сътвориха повече положения от противника и през първата част на няколко пъти заплашиха съществено вратата на домакините.

Абубакар Тунгара откри резултата в 37. минута с прекрасен прехвърлящ удар, а минута след възобновяване на играта Да Силва удвои. Домакините понижиха в 52. минута с тъкмо изпълнена дузпа от Йоан Лозанов, а Джорджо изравни след час игра. До края на мача още веднъж „ Берое “ имаше по-сериозните рискове, само че нов гол по този начин и не падна.

Днес тимът се прибира в Стара Загора и идната седмица възобновява своята подготовка за първия дуел от шампионата против „ Ботев “ (Враца), който е плануван за 11 юли от 20:45 ч.
Източник: novinata.bg