"Бдин" (Видин) победи заслужено в Свищов местния "Академик" с 2:0

...

Бдин взе 3 точки в Свищов, Дреновец загуби у дома

"Бдин " (Видин) победи справедливо в Свищов локалния "Академик " с 2:0 в среща от 21-ия кръг на Северозападна Трета лига.
Завърналият се в "Бдин " умел нападател Валдемар Стоянов осъществя и двете попадения, само че получи травма. В 17-ата минута топката беше центрирана, Деян Захариев я смъкна и Стоянов откри резултата. Двамата създадоха и второто попадение. То падна в 31-ата минута, когато Захариев стреля с глава, вратарят на домакините Владимиров мазета и Стоянов беше прецизен при добавката. Капитанът Калоян Цветков и влезлия като запаса Александър Веселинов пропуснаха да създадат успеха по-изразителна.
В друга среща от кръга "Локомотив " (Горна Оряховица) завоюва в Дреновец против едноименния отбор с 2:1. Първата част беше за гостите. В 35-ата минута Стефан Неделчев откри резултата. Секунди преди почивката голмайсторът асистира на Кристиян Райчев за второто попадение.
След почивката "Дреновец " взе самодейността. В 56-ата минута влезлият като запаса Пламен Неновоформи крайното 1:2. Домакините бяха извънредно недоволни от отсъжданията на реферите.
Източник: bulnews.bg