Барселона. Бетис записа изразителна победа с 4:1 като гост на

...

Бетис победи като гост Еспаньол с 4:1 в мач от Ла Лига

Барселона. Бетис записа изразителна победа с 4:1 като посетител на Еспаньол от 22-ия кръг на Ла Лига. Севилци демонстрираха атрактивна и резултатна игра и не оставиха никакви шансове на своя противник.

Еспаньол стоеше добре първоначално и даже пръв откри резултата в 14-ата минута с попадение на Раул де Томас. Бетис обаче направи поврат в границите на пет минути. Борха Иглесиас изравни от дузпа, а по-късно Гуидо Родригес направи резултата 1:2. През второто полувреме гостите довършиха противника с нови две попадения - на Борха Иглесиас и Вилиан Жозе. Накрая домакините приключиха мача и в понижен състав, откакто Де Томас си изкара втори жълт и червен картон в 81-ата минута за препъване на неприятелски състезател.

С тази победа Бетис се затвърди на 3-ата позиция в класирането с 40 точки. Еспаньол остава на 11-ото място с 27 точки.
Източник: focus-news.net