Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели европейско злато за съчетанието

...

Когато научиш, че си европейски шампион

Българският отбор по художествена гимнастика завоюва европейско злато за съчетанието си с топки и въжета на шампионата в Гуадалахара, Испания.

Отборът ни в състав Симона Дянкова, Лаура Траарс, Елена Бинева, Мадлен Радуканова и Стефани Кирякова показа по ослепителен метод комбинация, за която получи най-високата оценка - 22,825.
Златен отбор с топка и въжета! Българките получиха най-висока оценка и завоюваха трети орден от европейското състезание
Вчера на същото комбиниране, единствено че в многобоя, родните грации позволиха груба неточност, която ги остави на трето място в крайното класиране.

Този път те бяха безапелационни и справедливо се окичиха със златото.

Вижте по какъв начин реагираха девойките, когато научиха, че печелят европейска купа:

That moment that you become the European Champion! Congratulations Bulgaria! pic.twitter.com/yYStI6xOog