България излиза срещу Сърбия в своя четвърти мач от квалификациите

...

ВРЕМЕ ЗА МЪЖЕ: България посреща Сърбия в най-големия тест в групата

България излиза против Сърбия в своя четвърти мач от квалификациите за Евро 2024. Срещата на " Хювефарма Арена " в Разград стартира в 21:45 часа и ще бъде ръководена от англичанина Крейг Поусън.

Досега футболистите на Младен Кръстаич имат две загуби и тъждество в своя актив, до момента в който Репрезентацията на Драган Стойкович е с две победи от два мача. Успех над Душан Тадич и компания ще върне " лъвовете " в битката за първите две места, които пращат на финалите в Германия следващата година.

Българските национали сътвориха доста голови положения против Литва в Каунас преди три дни, само че осъществиха едвам един гол, макар че играха над 70 минути с човек повече. Попадението на Марин Петков от Левски е единственото за трикольорите до момента в акцията. Срещу любимеца в групата, който взе участие на последните две международни шампионати, обаче напълно няма да бъде толкоз елементарно, колкото против литовците.

Източник: novsport.com