Арсенал отвори кутия с мечти“, като побеждава Манчестър Юнайтед, за

...

Микел Артета казва, че „кутията на мечтите“ е отворена, тъй като Арсенал продължава битката за титлата до последния ден

Арсенал отвори „ кутия с фантазии “, като побеждава Манчестър Юнайтед, с цел да води борбата за купата във Висшата лига до последния ден на сезона, съгласно облекчения Микел Артета.

Голът на Леандро Тросард в 20-ата минута се оказа задоволителен за победа с 1-0 на " Олд Трафорд ", само че имаше няколко нервни момента за " артилеристите " изключително през второто полувреме.

Резултатът върна Арсенал над Манчестър Сити преди всичко преди последния им мач на Емирейтс против Евертън идващия уикенд, само че тимът на Пеп Гуардиола има мач по-малко.

„ Очевидно съм в действителност, в действителност благополучен “, сподели Артета. „ Всичко е заложено на карта, нямате право на неточност от януари, би трябвало да продължите да печелите и печелите и печелите.

„ Днес би трябвало да играем на в действителност особено място, което нашата история не беше доста оптимисти за това, което може да се случи, само че намерихме метод да го спечелим и това приказва доста за това какъв брой доста го желае тимът.