Аржентинската звезда на Барас Лео Меси вкара два от трите

...

Лео Меси отново бележи

Аржентинската звезда на Барас Лео Меси вкара два от трите гола за отбора си при успеха с 3:1 над Жирона във втората контрола на каталунците преди формалния старт на сезона за тима. Завърналият се в отбора Филипе Коутиньо откри резултата в 21-ата минута след прелестна композиция, минала през Антоан Гризман, Меси и Тринкао преди за Коутиньо да остане най-лесното. Меси повиши на 2:0 в самия завършек на полувремето с превъзходен диагонален изстрел от границата на наказателното поле, при който топката срещна страничния дирек и влетя във вратата на втородивизионния отбор. Саму Саиз върна един гол за Жирона в самото начало на втората част, само че доста бързо Меси възвърне задатъка на своя тим с нов изстрел от границата на наказателното поле, при който и рикошетът оказа помощ за попадението. Малко по-късно Роналд Куман смени съвсем целия си състав, а за почитателите на Барселона може би най-хубавият миг бе ръкостискането сред Меси и нидерландеца при излизането на суперзвездата.
Източник: standartnews.com