75 души в област Добрич са под карантина заради коронавируса

...
75 души в област Добрич са под карантина заради коронавируса
Коментари Харесай

75 души в Добрич под карантина

75 души в област Добрич са под карантина поради ковид и тяхното положение се следи. Това заяви секретарят на Областния координационен център и  шеф на РЗИ в града доктор Светла Ангелова. Ситуацията до този миг в региона е спокойна.

Секретарят на Областния координационен център и шеф на Регионалната здравна ревизия доктор Ангелова моли за строга дисциплинираност и отговорност и съблюдаване на ограниченията за хигиена.

Всички кметове на общини ще бъдат известени с писмо за новите ограничения, избрани на съвещанието на Министерския съвет през вчерашния ден.

 

Хоспитализираните двама пациенти в многопрофилната болница в Добрич при започване на седмицата, са с негативни проби. Създадена е нужната организация за взимане на проби от приети в болница пациенти с диагноза " вирусна пневмония " на инцидентен принцип.

Лечебните заведения са известени за реда и метода на взимане и изпращането им.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР