2:2 приключиха в Шумен местния Волов и Светкавица (Търговище) в

...

Волов и Светкавица си вкараха по два гола

2:2 завършиха в Шумен локалния Волов и Светкавица (Търговище) в среща от 19-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана забавна борба. Домакините имаха превес във владеенето на топката през първото полувреме. В 20-ата минута Алекс Стойчев излезе на добра позиция и вкара за Волов. Оставаха секунди до почивката, когато гостите организираха бърза контраофанзива, която приключи с попадение на Николай Илиев. През втората част Светкавица беше по- дейния отбор. Топката обаче за повторно спря в мрежата им. Там я насочи Димитър Игнатовски с акуратен удар в 62-ата минута. Попадението подвигна на взлом търговищкия отбор. До края топката се разиграваше най-вече пред шуменската врата. Даниел Борисов и влезлия като запаса Райан Кръстев пропуснаха да изравнят от близко. Това стори друга запаса Серкан Мустафов с шут съвсем от центъра на терена в 90-ата минута.
 В Светкавица дефинират Волов като съществено, само че не и непреодолимо затруднение В Светкавица дефинират Волов като съществено, само че не и непреодолимо затруднение