Защитникът на ЦСКА-София Стойчо Атанасов обяви, че отборът днес не

...

Стойчо Атанасов: Трябва да сме близо до Лудогорец, това ще ни държи живи

Защитникът на ЦСКА-София Стойчо Атанасов разгласи, че тимът през днешния ден не е играл добре, само че успехите са значими, защото единствено те могат да държат отбора покрай Лудогорец.

“Етър даде много огромна опозиция, което ни затрудни. Най-важното е, че взехме трите точки. Не дадохме 100% от опциите си. Нямаше подценяване, опитахме да задържаме топката и да развиваме офанзиви по крилата. Вкарахме гол при една от офанзивите. После Етър ни натисна, изравни, само че през второто полувреме победихме.

Всеки мач е значим. Трябва да печелим, с цел да сме покрай Лудогорец и това ще ни държи живи до края на шампионата”, сподели Атанасов след сложната победа с 2:1 над Етър. Първа лига 24 кръг, четвъртък 8 март  ЦСКА-София 2:1краен резулат  Етър