Защитникът на Емен Джеф Хардевелд и четвъртият съдия Шона Шукрула

...

Любов след... изгонване: Червен картон "събра" съдийка и провинил се

Защитникът на Емен Джеф Хардевелд и четвъртият арбитър Шона Шукрула оповестиха, че са във връзка - четири месеца, откакто се видяха за първи път по време на конфликт от второто равнище на футбола в Нидерландия.
На 13 август 2021 година намиращият се в отлична форма Емен се изправи против Айндховен. Шукрула, която е рефер за федерацията от сезон 2009/10 бе арбитър в срещата, в която крайният защитник Джеф участваше, само че бе изпъден с червен картон в 91-ата минута.
Емен изненадващо загуби с 0:1 от Айндховен, само че въпреки всичко се оказа специфичен мач за Джеф и Шукрула. Според нидерландския вестник Телеграаф това е била първата среща сред двамата и тогава пламнало.
Четири месеца по-късно двойката разгласи връзката си в обществените мрежи, откакто се насочиха към Рим, където посрещнаха новата година. Можете да ги видите на фотосите по-долу в материала.
Източник: sportlive.bg