Ювентус постигна сравнително лесна победа над Болоня в мач от

...

Ювентус не се затрудни с Болоня и отново подгони лидерите в Италия

Ювентус реализира относително лесна победа над Болоня в мач от 19-ия кръг на Серия " А ".

Двубоят на " Алианц Стейдиъм " завърши с триумф за Старата госпожа с 2:0. Точни в интерес на спечелилите бяха Артур и МакКени.
 Снимка 515326
Източник:

Бившият футболист на Барселона откри резултата през първото полувреме, а американският му съотборник се разписа през вторите 45 минути.
 Трудно някой може да стартира по-зле от Андреа Пирло в Ювентус
Трудно някой може да стартира по-зле от Пирло в Юве

Юве е тимът, който е побеждавал най-вече пъти Болоня в Серия " А "

Шампионите се възползваха от отдалата им се отлична опция да съкратят изоставането си от върха.

Вчера водачът Милан отстъпи изрично с 0:3 пред Аталанта вкъщи, а преследвачът Интер и Удинезе не си вкараха попадения.
 Аталанта разруши Милан с 3:0 като посетител
Аталанта разпиля Милан на " Сан Сиро "

" Бермагаските " с класическа победа над " росонерите "

Гостите имаха доста тежка задача, тъй като изгубиха последните девет дуела с този конкурент във всички шампионати.

Освен това Болоня завоюва единствено едно от последните си към този момент 14 турнирни гостувания, до момента в който Юве няма загуба в тъкмо 37 от последните си 39 домашен мача в шампионата.

Днес торинци даже не се напрегнаха прекомерно, макар че имаха няколко не изключително положителни момента в срещата.
 Снимка 515325
Източник:

Все отново резултатът беше открит след 15 минути игра, когато Артур даде заслужена преднина на " бианконерите ".

До почивката нови попадения не бяха осъществени, макар че Роналдо и Бернардески бяха покрай реализирането на такива.
 Кристиано Роналдо отказал да бъде лице на туризма в Саудитска Арабия

Меси - също

Феновете на Юве, гледащи от телевизионните екрани, трябваше да чакат едвам до 71-ата минута, с цел да усетят известно успокоение, за което способства попадението на Уестън МакКени, подсигурил трите точки на състава си.

Така във краткотрайното класиране Ювентус се изравни с Аталанта на 4-ата позиция в класирането, до момента в който Болоня остава едвам 13-и.