Юношите на Черно море записаха два успеха срещу връстниците си

...

Черно море би два пъти Локо Пд във Варна в Елитните групи

Юношите на Черно море записаха два триумфа против връстниците си от Локо Пд в Елитните групи до 15 и 17 години, оповестява формалният уебсайт на " моряците ".

“Моряците ” на Тошко Колев победиха противника с 3:1 в среща от 7-ия кръг на шампионата. Гостите поведоха в резултата в 13-ата минута, само че с голове на Стефан Стефанов и Емо Няголов варненци стигнаха до поврат още преди почивката. През втората част “зелено-белите ” сътвориха много обстановки пред вратата на пловдивчани, само че съумяха да осъществят единствено една посредством Виктор Иванов.

В Елитната група до 17 години Черно море победи Локо Пд с 1:0. Единствения гол в срещата осъществя Кристиян Евдокиев в 20-ата минута.

В идващия кръг и двата тима на Черно море гостуват на Етър във Велико Търново. 15-годишните играят от 13 часа в събота, 24 септември, а 17-годишните 15 часа.

Съставът на Черно море U15: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Кристиан Маринов, Мартин Пенчев, Денислав Младенов, Йордан Тодоров, Виктор Иванов, Емануил Няголов, Стефан Стефанов, Кристиан Михайлов (Андриян Калев, Теодор Костадинов, Илля Калашник, Петър Николов, Кирил Петров, Никола Захариев, Преслав Петков)

Съставът на Черно море U17: Георги Ненов, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Александър Киров, Кристиян Иванов, Димитър Ковачев, Петър Маринов (Антоан Манасиев, Даниел Георгиев, Ивайло Димитров, Кристиян Стоянов)
Източник: petel.bg