Вторият състав на Славия победи с 4:2 у дома Балкан

...

Трети пореден успех за втория отбор на “белите”

Вторият състав на Славия победи с 4:2 вкъщи Балкан (Ботевград) в среща от четвъртия кръг от група “А ” на Югозападната Трета лига.

Преди почивката гостите си означиха автогол след центриране на Самуил Стойнев. През втората част Стефан Трайков повиши задатъка на “белите ” със страховит гол, а Роберто Райчев направи резултата 3:0.

В идващите минути мачът се поизнерви, а Балкан имаше късмет да върне две попадения, само че резервата Борис Димитров на празна врата оформи крайното 4:2 в самия край.

След третия си следващ триумф Славия има актив от 9 точки е преди всичко в група “А ” на Югозападната Трета лига.

В идващия кръг от шампионата славистите гостуват на втория отбор на Септември (София). Срещата е на 2 септември от 17.00 часа в Герман.
Източник: novinata.bg