Времето не позволи първата контрола на "Ботев"за сезон 2019/2020 да

...

Бурята прекрати контролата на Ботев/Враца/ с Кариана при резултат 0:1

Времето не разреши първата контрола на "Ботев "за сезон 2019/2020 да се доиграе - проливен дъжд се излива сега над Враца. Срещата завърши след 45 мин. игра, като резултатът е 0:1 в интерес на "Кариана " (Ерден).
В 8-та минута след директен свободен удар момчетата на Сашо Ангелов позволиха попадение в своята врата. Последваха няколко страхотни положения, само че без триумф. Така в края на полувремето, което се оказа и завършек на срещата, резултатът бе 0:1.
Състав: Красимир Костов,Андреас Васев, Мартин Кавдански, Илия Миланов, Ангел Лясков, Ивайло Михайлов, Даниел Морено, Симеон Мечев, Симеон Вешев, Даниел Генов, Мирослав Будинов (Христо Митов, Валери Божинов, Валери Домовчийски, Георги Вълчев, Христо Златински)
Източник: bulnews.bg