Волейболистите на ЦСКА поведоха във временното класиране в efbet Супер

...

ЦСКА разгроми Славия и поведе във временното класиране в efbet Супер Волей

Волейболистите на ЦСКА поведоха във краткотрайното класиране в efbet Супер Волей, откакто надиграха Славия с  3:0 (25:14, 25:17, 25:19) в мач от 11-и кръг на шампионата, изигран в зала " Васил Симов ".

" Червените " имат 25 точки в актива си (9 победи, 2 загуби), " белите " са 11-и с 2 точки (1 победа, 10 загуби).

Гостите поведоха изначало (3:1 и 4:2), след което ЦСКА осъществя серия, в която личаха три аса на Димитър Димитров. До края " армейците " бяха безапелационни и не оставиха доста шансове на противника. Във втората част играта още веднъж бе под превъзходството на домакините, макар че на няколко пъти състезателите на Северин Димитров оставаха на точка.
 Карта „ 100 сърца за ЦСКА “ – 10 към този момент е в продажба Карта „ 100 сърца за ЦСКА “ – 10 към този момент е в продажба
Третият гейм протече идентично, макар че в основните моменти Славия стопи огромна част от разликата (от 19:9 до 19:14). До края " белите " имаха мощни моменти, само че не съумяха да преодолеят противника.

Най-резултатен бе Димитър Димитров с 21 точки (6 аса, 1 блокада), с 15 точки се регистрира Симеон Александров (2 аса, 1 блокада). За противника Васил Николов приключи с 10 точки (2 аса).

Гледай волейбол на MAX с най-вълнуващите дуели от Шампионската лига за мъже и дами и Световното клубно състезание за дами, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport.