В Хитрино едноименният отбор най-сетне се поздрави с успех. Непостоянните

...

Хитрино с победа у дома над Бенковски

В Хитрино едноименният тим най-накрая се поздрави с триумф. Непостоянните игри на отбора в няколко следващи кръга разочароваха огромна част от последователите. Мачът с последния в класирането Бенковски (Бяла) се очакваше с неспокойствие. Категоричната победа с 3:0 върна вярата на мнозина за по-добро класиране в шампионата. Още първоначално Хитрино взе самодейността и прибра гостите в тяхното игрално поле. Въпреки игровото си преимущество обаче до края на полувремето гол не падна.

В началото на втората част Ивелин Василев осъществя за 1:0. Десетина минути по-късно Мартин Иванов удвои преднината на домакините. В края на мача Живко Парашкевов оформи крайното 3:0. Победата зарадва най-верните почитатели на Хитрино, само че играта на футболистите не е тази, която те са привикнали да следят преди години. Десетото място в класирането не приляга на отбора, който в предходни шампионати бе измежду водещите в Североизточната Трета лига.