Успешно начало за италианския Интер в силния летен турнир Интернешънъл

...

"Интер" започна с победа в "Интернешънъл Чемпиънс Къп"

Успешно начало за италианския " Интер " в мощния летен шампионат " Интернешънъл Чемпиънс Къп ", който телевизия RING предава. " Нерадзурите " победиха с 1:0 " Олимпик " Лион.

През първата част нямаше положителни голови обстановки, само че след почивката, поради появяването в игра на Перишич, Кондогбия и Йоветич, " Интер " доминираше.

В 74-ата минута разумното се случи и отборът на Лучано Спалети поведе. Жоао Марио се възползва от серия неточности в противниковата защита, лиши топката и откри чудесно Йоветич, който порази задачата от близко.

Така " хлапетата " от Франция изгубиха единствения си мач от шампионата. На " Интер " пък следва дуел с " Байерн " Мюнхен на 27 юли (четвъртък) от 14:35 ч., директно по RING.
Източник: btvnovinite.bg