Университатя (Клуж) се класира на 1/2-финал за Купата на Румъния.

...

Пацо Илиев и Унивеститатя са на 1/2-финал за Купата на Румъния

Университатя (Клуж) се класира на 1/2-финал за Купата на Румъния. Днес Пламен Илиев и компания победиха с 2:1 Херманщат в гостуването си от 1/4-финалите и по този начин си осигуриха място в идната фаза. Българският пазач пази цялостен мач за гостите.

Херманщат пръв поведе в резултата в 41-вата минута посредством Баба Алхасан.

През втората част обаче Университатя направи цялостен поврат. Първо Александру Кипчиу изравни в 51-вата минута, а по-късно Мамаду Тиам донесе триумфа на гостите в 75-ата минута.

Така Университатя се класира на 1/2-финал в шампионата, където ще има за противник състава на УТА Арад.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.