Уест Хем и Олимпик Лион завършиха наравно 1:1 в първи

...

Уест Хем устиска равенството срещу Лион

Уест Хем и Олимпик Лион приключиха наедно 1:1 в първи мач от четвъртфиналите в Лига Европа. През първото полувреме нулевото тъждество се резервира, само че малко преди почивката лондончани останаха с човек по-малко.

Аарън Кресул фаулира откъсващия се самичък против вратаря Муса Дембеле и беше изпъден с пряк червен картон.

Въпреки численото неравноправие „ чуковете “ изиграха мощно второ полувреме, като поведоха с гола на Джаръд Боуен в 52-рата минута.

Гостите от Франция стигнаха до ремито посредством Танги Ндомбеле, само че не съумяха да си обезпечат задатък преди реванша, когато всичко ще се реши.

Любопитното в мача беше, че на два пъти играта беше спирана, тъй като почитател нахлу на терена.

Странното беше, че 15-ина минути преди края почитател на домакините влезе на терена и спря доста рискова офанзива на своите любимци.
Източник: lupa.bg