Уест Хем и Арсенал играят при 2:0 в лондонско дерби

...

НА ЖИВО: Уест Хем - Арсенал 2:0, Кудус вкара

Уест Хем и Арсенал играят при 2:0 в лондонско дерби за Карабао Къп. Срещата сред " чуковете " и " артилеристите " е с начален час 21:30.

Двубоят може да бъде следен по DIEMA SPORT 3, а на Gong.bg ще го проследим минута по минута.

След по-спокойни първи минути Уест Хем опита няколко забавни офанзиви, дали резултат в 16-ата минута, въпреки и при статична обстановка. Джаред Боуен центрира от корнер, а Бен Уайт в опита си да почисти топката с глава, я прати във вратата на Аарън Рамсдейл за 1:0.

Втората част стартира по отличен метод за домакините. Само броени секунди игра трябваха на Уест Хем да сътвори късмет. Джаред Боуен излезе самичък против Аарън Рамсдейл, само че вратаря сподели страховит инстикт и отрази в ъглов удар.

Минути по-късно обаче резултатът бе подсилен. Кудус овладя прекрасен дълъг пас, финтира Олександър Зинченко и с доста отмерен удар по земя направи 2:0.

LIVE / Уест Хем - Арсенал 2:0

Уест Хем:  Лукаш Фабиански, Владими Цоуфал, Константинос Мавропанос, Найеф Агер, Емерсон Палмиери, Едсон Алварес, Томаш Соучек, Мохамед Кудус, Лукас Пакета, Саид Бенрама, Джаред Боуен

Мениджър: Дейвид Мойс