Уест Хам си гарантира и на теория първото място в

...

Минимален успех гарантира първото място на Уест Хем

Уест Хам си подсигурява и на доктрина първото място в група " В " на Лигата на конференциите, откакто надви с 1:0 над Силкеборг в Лондон. Гол от дузпа на Мануел Лансини в 24-тата минута донесе седмия следващ триумф на " чуковете " в Европа (б.ред. включително влизат и двете победи в плейофа за влизане в групите).

За отбора на Дейвид Мойс това бе осми успех в последните 11 мача на тима във всички шампионати.

Саид Бенрама и Пабло Форналс пропуснаха да създадат триумфа на Уест Хам още по-изразителен, а Алфонс Ареола също имаше заслуга за успеха, откакто направи едно значимо избавяне през второто полувреме.

Уест Хам е неосъществим на върха, защото има преднина от цели девет точки пред втория. В последния кръг британският отбор гостува на ФКСБ, до момента в който Силкенборг приема Андерлехт в директна борба за второто място.