Уест Бромич победи с 1:0 Брайтън в мач от 26-ия

...

Комичен рефер свири при успех на УБА над Брайтън

Уест Бромич победи с 1:0 Брайтън в мач от 26-ия кръг на Висшата лига на Англия и записа едвам трети триумф от началото на акция. Гостите на два пъти не съумяха да се разпишат от дузпа, а техен гол бе незаслужено анулиран.

Домакините откриха резултата в 11-ата минута, когато се разписа бранителя Кайли Бартли. Осем минути по-късно Паскал Грос пропусна дузпа, откакто ударът му разтресе напречната греда.

В 29-ата минута Люис Дънк се разписа непосредствено от директен свободен удар, само че съдията позволи неточност и анулира попадението. Лий Мейсън даде два пъти сигнал за осъществяване, което го принуди благодарение на ВАР да вземе решението си.

През втората част Брайтън продължи да бъде по-активен. Футболистите на Греъм Потър получиха втора дузпа в 75-ата минута. Този път зад топката застана Дани Уелбек, само че прати топката в страничната греда.

С триумфа Уест Бромич и събра 17 точки и е 19-ти, до момента в който Брайтън остава с 26 пункта на 16-ото място в подреждането.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `