ЦСКА записа тежка загуба в първата си контрола от предсезонната

...

Излагация: ЦСКА падна с 1:4 в Австрия

ЦСКА записа тежка загуба в първата си контрола от предсезонната подготовка.

В Австрия " алените " паднаха с 1:4 от досегашния член на Бундеслигата Гройтер Фюрт в неофициалния дебют на новия треньор Саша Илич.

Единственото попадение за ЦСКА вкара Калоян Кръстев 15 минути преди края, като тогава резултатът към този момент беше 3:0 за немците.

Сръбският експерт употребява всичките си налични играчи, като заложи на много пробен състав. ЦСКА бе без куп съществени футболисти като Иван Турицов, Георги Йомов, Жорди Кайседо и Яник Вилдсхут, както и възстановяващите се от травми Юрген Матей, Мено Кох, Радослав Живков и Мартин Смоленски.

През първата част " армейците " играха с огромна част от юношите си, а измежду титулярите стартира новото сръбско попълнение Лазар Туфегджич. " Червените " обаче съществено отстъпваха на противника си и се отдръпнаха при 0:2 на почивката.

През втората част на терена се появиха 9 нови играчи, като само Асен Дончев и Марк-Емилио Папазов играха цялостен мач.

В идната си инспекция на австрийска земя ЦСКА ще срещне локалния Кематен на 21 юни.

Снимка: Lap.bg
Източник: lupa.bg