ЦСКА загуби драматично у дома от Дея спорт с 2:3

...

Дея спорт: Страхотни! Нашите момчета повалиха ЦСКА в София

ЦСКА загуби трагично вкъщи от Дея спорт с 2:3 (23:25, 25:18, 18:25, 25:20, 14:16) в мъжкото волейболно състезание.

Така " алените ", които до неотдавна бяха водачи във краткотрайното класиране, към този момент са на трета позиция зад Нефтохимик 2010 и Левски София.

“Страхотни! Нашите момчета повалиха ЦСКА в София!

Продължаваме с положителното си показване във волейболното състезание! Успяхме и при гостуването на ЦСКА с 3:2 (25:21, 18:25, 25:18, 20:25, 16:14).

Показахме нрав на спечелили! 13-та победа в шампионата, само че не съдбовна, а в действителност заслужена против ЦСКА и то в цялостната зала " Васил Симов " в София.
 Дея спорт излъга ЦСКА в София след страхотна драма в дербито на НВЛ, необикновен Димитър Димитров с 35 точки (7 аса!) Дея спорт излъга ЦСКА в София след страхотна драма в дербито на НВЛ, необикновен Димитър Димитров с 35 точки (7 аса!)
Тази година шампионата е повече от забавно - с помощта на опитните състезатели, на чужденците и на прелестното младо потомство, което почтено ще поеме волей шафетата от " батковците " напълно скоро!

Гледаме напред! “, написаха Дея спорт в обществените си медии.

Снимки: NVL/Startphoto.bg

Снимки: Startphoto