ЦСКА се сбогува с евротурнирите по най-добрия начин – с

...

ЦСКА с категорична победа над италианския гранд Рома

ЦСКА се сбогува с евротурнирите по най-хубавия метод – с красива победа с 3:1 над италианския гранд " Рома ". Това бе първата загуба за гостите и първи триумф за столичани в груповата фаза на.
" Червените " откриха още в 5-ата минута, когато Санкаре не съумя да насочи добър удар, само че топката отскочи към Тиаго, който прониза със яростен удар Боер на вратата на италианците. В 22-ата минута отбраната на ЦСКА не помни за Миланезе в наказателното поле и младокът съумя да изравни, откакто получи пас от Майорал. Али Соу пресира крепко отбраната в 34-ата минута, съвсем лиши топката, която отиде в Жеферсон. Халфът стремително я върна към нападателя и той вкара за 2:1. В 55-ата минута капитанът на гостите Фацио сгреши съдбовно и изведе Али Соу на чиста позиция и нападателят направи 3:1.
Източник: actualno.com