ЦСКА се класира за осминафиналите в турнира за Купата за

...

С хеттрик на Кубемба ЦСКА продължава за Купата на България

ЦСКА се класира за осминафиналите в шампионата за Купата за България. " Червените " завоюваха елементарно с 4:1 гостуването си на втородивизионния " Несебър ".

С първи хеттрик в своята кариера се отличи нападателят Кевин Кубемба, който се разписа във вратата на домакините в 14-ата, 29-ата и в 60-ата минута на срещата. В 89-ата минута Кирил Десподов осъществя четвъртия гол в интерес на столичани.

В добавеното време на мача националът Николай Бодуров, който влезе като запаса, си вкара автогол с глава.

Останалите тимове от елита - " Берое ", " Септември " и " Дунав ", също преодоляха своите противници.

Старозагорци завоюваха с 2:0 против " Севлиево ", " Септември " надви над " Вихрен " в Сандански, до момента в който " Дунав " надигра " Сокол " в Марково с 4:1.
Източник: btvnovinite.bg