ЦСКА публикува кратко видео от съблекалнята на полувремето на вчерашния

...

Ел Маестро полудял на полувремето: Трябваше да водим с 5:0!

ЦСКА разгласява малко видео от съблекалнята на полувремето на вчерашния дуел с Локомотив (Пловдив), извоюван от " алените " с 2:0. Столичният отбор може да съжалява, тъй като пропусна куп положения пред противниковата врата и резултатът можеше да е надалеч по-изразителен.

Въпреки че тимът на Нестор Ел Маестро водеше с 2:0 след първите 45 минути посредством голове на Майкъл Естрада и Дюкенс Назон, наставникът не е бил задоволен от тази преднина. Сръбският треньор с британски паспорт е споделил на висок звук, че е удовлетворен от играчите, само че не и от резултата, който съгласно него е трябвало да бъде 5:0.

" Трябаше да е 5:0. 5:0 най-малко. Играете толкоз добре. Толкова добре. Сърцето ви е толкоз огромно. Защитават се на 70 метра от нашата врата. Големи топки. Големи топки. Никога не съм виждал някой да убие някого по този метод ", крещи пред алените футболисти прочувственият Ел Маестро.
Източник: lupa.bg