ЦСКА постигна първата си победа при носия старши треньор Нестор

...

ЦСКА се завърна към победите

ЦСКА реализира първата си победа при носия старши треньор Нестор Ел Маестро. В среща от шестия кръг на efbet Лига „ алените “ надделяха Ботев Враца с 2:0 като посетител.

Головете за „ алените “ означиха Дюкенс Назон и Тобиас Хайнц, които са съществени играчи на отбора и през новия сезон.

ЦСКА излезе напред още първоначално. Жираир Шагоян напредна в полето на домакините и откри Дюкенс Назон, който от близко наказа врачани.

През второт полувреме гостите имаха своите шансове, само че не стигнаха до чисто състояние за гол. За сметка на това в 84-тата минута Назон засече едва подаване обратно на Чавдар Ивайлов и се устреми към вратата. Ударът му беше блокиран от Федерико Бариос, само че при добавката капитанът на ЦСКА Тобиас Хайнц оформи крайното 2:0.

Източник: safenews.bg