Треньорът на Черноморец (Балчик) Георги Иванов-Геша изпадна във възторг след

...

Балчик с първа победа във Втора лига. Спечели срещу Лудогорец 2 в Разград

Треньорът на Черноморец (Балчик) Георги Иванов-Геша изпадна във екстаз след първата победа на тима във Втора лига. Преди минути балчиклии биха с 2:0 като посетители Лудогорец 2 в среща от четвъртия кръг в Разград.

Двата бързи гола за Черноморец вкара Цветан Илиев до 15-ата минута, като и за двете попадения асистира юношата на Лудогорец Юнуз Юнуз.

„ Ние играхме пряк футбол, до момента в който те ”мажеха ” топката, което значи, че прекомерно доста си я подаваха. Нашите играчи бяха дисциплинирани и виновни, след почивката пропуснахме да вкараме и още голове. Доволен съм от всички, огромен мач на Юнуз ”, съобщи Геша.

Загубата за Лудогорец е трета в шампионата. Тимът на Ради Здравков има и една победа.

Източник: petel.bg