Тотнъм загуби драматично от Саутхемптън с 2:3 в интересен мач

...

Драма в Лондон: Обрат, нерви и много голове при победа на Саутхемптън над Тотнъм

Тотнъм загуби трагично от Саутхемптън с 2:3 в забавен мач от 24-ия кръг на Висшата лига.

Домакините поведоха в 18-ата минута на мача с автогол на Ян Беднарек, само че единствено пет минути по-късно албанският национал Армандо Броя изравни за 1:1.

През второто полувреме, макар дебюта на новите подсиления на Тотнъм Деян Кулушевски и Родриго Бентанкур, имаше доста безредици, разногласия и голове.

Хюнг Сон-Мин даде преднина на Тотнъм в 70-ата минута, макар че тимът на Саутхемптън стачкува бурно.
 Манчестър Сити победи Брентфорд с 2:0 във Висшата лига
Манчестър Сити продължава по проект към купата след рутинна победа

Вече водят с 12 точки

В 80-ата минута Елиунуси бе оставен самичък в наказателното поле и засече с глава доста положително центриране на Уорд-Праус отдясно.

Само две минути по-късно Саутхамптън стигна до цялостен поврат откакто Адамс засече с глава сходно центриране на Уорд-Праус.

В 94-тата минута попадение на Бергвайн бе анулирано след намесата на ВАР поради засада.