стартира с победа участието си в Лигата на нациите. Отборът

...

Младок донесе ценна победа на Словакия

започва с победа присъединяване си в Лигата на нациите. Отборът на Щефан Таркович записа най-малък, само че доста скъп триумф против с 1:0. Двубоят се игра на безпристрастен терен в Нови, а в воин за словаците се трансформира младият Томаш Суслов. Футболистът на вкара единствения гол в 61-ата минута.

изведе с капитанската лента, откакто се отхвърли от националния тим. игра страхливо през цялото време и не сътвори съвсем никакви положения, само че и не позволи доста такива пред вратата си до почивката.

Огромен пропуск за беларусите направи бранителят при започване на втората част. След час игра появилият се като запаса опита центриране, само че то се трансформира в удар и заблуди вратаря. До края отбраната на си свърши работата и тимът взе трите точки.