Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев говори след успеха

...

Треньорът на Черно море: Изключително труден мач

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев приказва след триумфа на отбора с 3:1 над Крумовград в дуел от третия кръг на efbet Лига.

" Изключително сложен мач против един тим, който през днешния ден сподели, че неслучайно е победил Лудогорец и до последно се държа против ЦСКА. Крумовград играе нападателно и в случай че ние не отговорим и губим единоборства ще се получи това, което се получи първото полувреме.

Вкарахме гол от дузпа и по-късно ни изравниха. На полувремето повторихме малко нещата, които приказваме цяла седмица. Те имат положителни футболисти, сътвориха ни много проблеми. Другото е, че един тим не може да е толкоз нападателен през целия мач, по тази причина в края ние владеехме самодейността, създавахме обстановки. Като цяло приветствам Крумовград за смелата игра и моите футболисти. Успяхме да си наложим волята през второто полувреме ", съобщи Илиев, предава Спортал.
Източник: petel.bg