Спартак и ЦСКА 1948 II играят при 0:0 първото полувреме

...

Първо полувреме: Спартак - ЦСКА 1948 II 0:0

Спартак и ЦСКА 1948 II играят при 0:0 първото полувреме на мача от първия кръг във Втора лига на стадион " Спартак ". Дебют за Спартак вършат цели седем футболисти, като единият от тях - Йоан Бауренски, е упражнявал единствено три пъти с отбора.

Съставът на " соколите " по схемата 4-3-3: 23. Георги Георгиев, 4. Борислав Вакадинов, 44. Ангел Грънчов, 6. Александър Цветков, 2. Велислав Боев, 13. Георги Мариянов, 5. Йоан Бауренски, 10. Румен Руменов, 7. Евгений Илиев, 9. Ахмед Ахмедов, 11. Виктор Митев - капитан

Резерви: 89. Никола Виденов, 45. Даниел Начев, 3. Преслав Петров, 18. Хидает Хюсеин, 75. Йохан Н` зи, 9. Мехмед Сабри, 88. Симеон Иванов, 22. Стефан Стефанов, 31. Андриан Димитров

На гостите пази някогашния вратар на Спартак Станислав Нисторов, а в отбрана играе Теодор Валентинов, който е наследник на наставника на домакините Валентин Илиев.

Срещата управлява Любослав Любомиров от Перник, асистенти са Тодор Вуков и Иван Иванов от София, а четвърти съдия - Светослав Лазаров от Бургас. БФС пратеник е Валентин Вълчев от Търговище, а съдийски наблюдаващ - Живко Недялков, от Бургас.
Източник: petel.bg