Славия завърши наравно 2:2 у дома с Панатинайкос във втора

...

Славия завърши наравно у дома с Панатинайкос в младежката Шампионска лига

Славия приключи наедно 2:2 вкъщи с Панатинайкос във втора среща от първия кръг на младежката Шампионска лига. Двубоят на стадион " Александър Шаламанов " стартира добре за възпитаниците на Иван Иванов. Мартин Сoраков откри резултата в 11-aта минута след няколко пропуща пред вратата на Клидман Лило.

Силната игра на " белите " продължи, само че те не съумяха да осъществят още попадения до края на първата част, а обратно на логиката Атанасиос Тампицас изравни три минути след почивката. Димитриос Калоскамис даже изведе гърците напред в резултата в 71-ата минута, а шут на Тампицас се отби в гредата зад вратаря Илиян Илев.
 Шампионът на България с тежка загуба в първия прелиминарен кръг на младежката ШЛ Шампионът на България с тежка загуба в първия прелиминарен кръг на младежката ШЛ
Десет минути преди края на постоянното време влезлият като запаса Кристиян Величков обезпечи равенството 2:2. Славия отпадна от шампионата след общ резултат от 2:10.

Снимка: Официален уебсайт на Славия