Слабите резултати на Еспаньол в Ла Лига продължават. Съперникът на

...

Валенсия задълбочи кризата в Еспаньол

Слабите резултати на Еспаньол в Ла Лига не престават. Съперникът на Лудогорец в Лига Европа загуби с 1:2 семейството си на Валенсия. Двубоят бе от 12-ия кръг на шампионата.

Срещата стартира чудесно за " папагалчетата ". В 31-ата минута Жофри Кондогбия игра с ръка в наказателното поле. Главният рефер отсъди дузпа, която Марк Рока трансформира в гол.

Валенсия изравни в 69-ата минута още веднъж от углавен удар. Автор на попадението бе Дани Парехо.

В 80-ата минута " прилепите " стигнаха до поврат. Тогава Родриго центрира в наказателното поле, където Макси Гомес изпревари неприятелски бранител и с глава прати топката във вратата.

За Валенсия това бе първа победа от четири срещи. " Прилепите " събраха 17 точки, до момента в който " папагалчетата " са предпоследни с 8 пункта.