Шампионът на Германия Байерн“ постигна победа с 1:0 над Манчестър

...

Байерн“ победи Манчестър Юнайтед“ в контрола

Шампионът на Германия „ Байерн “ реализира победа с 1:0 над „ Манчестър Юнайтед “ в контролна среща сред двата отбора, играна на „ Алианц Арена “ в Мюнхен.

Единственото попадение в срещата падна през второто полувреме и бе дело на Хави Мартинес. Испанският халф на баварците се разписа в 59-ата минута, засичайки с глава центриране от корнер на Тиаго.

Като цяло домакините преобладаваха през съвсем целия дуел и справедливо стигнаха до триумфа. От своя страна „ алените дяволи “, за които това бе последна инспекция преди старта на сезона във Висшата лига, още веднъж не впечатлиха изключително с изявите си.

„ Шефовете знаят кои играчи желая и към момента имаме няколко дни, с цел да забележим какво ще се случи. Ако не създадем нашия тим по-добър, ни чака тежък сезон “, предизвести мениджърът на „ алените дяволи “ Жозе Моуриньо пред клубната телевизия MUTV.
Източник: bnr.bg