Селта показа характер след лошото начало на мача срещу Виляреал

...

Селта спря победната серия на Виляреал

Селта сподели темперамент след неприятното начало на мача против Виляреал и стигна до тъждество 1:1, с което затвърди възходящата си форма от последните седмици. Датчанинът Йорген Странд Ларсен донесе точката на отбора от Виго с дебютното си попадение в Ла Лига. Той се разписа в 68-ата минута, а преди този момент Жерард Морено бе дал преднина на Виляреал в 15-ата.

" Жълтата подводница " беше в серия от 6 следващи победи във всички шампионати, а в предходния кръг надделя и първенеца Реал Мадрид, само че през днешния ден нанесе единствено един прецизен удар към противниковата врата. През второто полувреме осезаемото превъзходство на Селта докара до попадението на Странд Ларсен след пас на Габриел Вейга.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.