С много трудности Барселона успя да запише втора победа през

...

Барселона би Хетафе с 2:1

С доста компликации Барселона съумя да запише втора победа през сезона в Ла Лига, откакто надделя Хетафе с 2:1 на “Камп Ноу ” в мач от третия кръг. Сержи Роберто вкара за 1:0 още във 2-ата минута, само че юношата на каталунците Сандро Рамирес изравни в 19-ата. Мемфис Депай осъществя втория гол за “блаугранас ” в 29-ата. На трибуните участваха близо 20 000 души, което е към 30% от потенциала на стадиона.

" Блаугранас " започнаха по желан метод с гол още във 2-ата минута. Реализира го Сержи Роберто след прострелно центриране на Жорди Алба.

В 19-ата Сандро Рамирес направи двойно подаване с Карлос Аленя и " разстреля " стража на домакините за 1:1.

Барселона още веднъж поведе в 29-ата, когато новият нападател Мемфис Депай матира отбраната на Хетафе с невисок удар - 2:1.
Източник: bnr.bg