Реал Мадрид направи страхотен обрат срещу Виляреал, за да стигне

...

Реал обърна Виляреал от 0:2 до 3:2 – ВИДЕО

Реал Мадрид направи страховит поврат против Виляреал, с цел да стигне четвъртфиналите за купата на Испания. Тимът на Карло Анчелоти завоюва с 3:2, въпреки че изоставаше с 0:2. Победата е първа за Белия балет през 2023 година

Двубоят стартира чудесно за Виляреал и още в четвъртата минута Етиен Капу вкара за 1:0. В 42-ата минута Самуел Чуквуезе беше изведен самичък против Тибо Куртоа и направи 2:0. Това подсети на сюжета отпреди две седмици, когато.

Реал Мадрид се върна в мача в 57-ата минута посредством Винисиус. 12 минути по-късно първенецът на Испания изравни. Разписа се Едер Милитао – 2:2. А в 86-ата минута Реал приключи обрата. Марко Асенсио пусна към Дани Себайос и той вкара за 2:3.

Барселона нямаше такива проблеми и завоюва елементарно с 5:0 визитата си на третодивизионния Сеута. Рафиня откри в края на първото полувреме. След почивката Роберт Левандовски се разписа на два пъти, а по един път – Ансу Фати и Франк Кеси. – за първите две попадения.

Източник: flashnews.bg