Левски и Черно море завършиха 0:0 в мач от 32-рия

...

Левски и Черно море не успяха да счупят нулите, а протест забави началото на мача

Левски и Черно море приключиха 0:0 в мач от 32-рия кръг на Първа лига, част от плейофите в шампионската шестица. Двубоят на стадион " Георги Аспарухов " мина при по-добро показване на " сините ", само че повече ще се запомни с митинга от страна на почитателите на домакините. Те забавиха началото на срещата, блокирайки една от вратите с транспарант " Сираков вън ", ориентиран към притежателя Наско Сираков.

На терена Левски имаше някои положителни обстановки, изключително преди почивката, само че не ги вкара. През втората част Черно море можеше да вкара, само че Пламен Андреев избави рисков удар на Даниел Димов с глава.

Така " моряците " са втори в класирането с 66 точки, до момента в който столичани са четвърти с 55 пункта.

В идващия си мач Черно море приема първенеца Лудогорец на 19 май, до момента в който Левски гостува на Локомотив (Пловдив) ден преди този момент - на 18 май.
Източник: euronewsbulgaria.com