Разклатеният финансово тим на Хебър Хебър Пазарджик тресна Локомотив Пд

...

Хебър тресна Локо на Лаута

Разклатеният финансово отбор на Хебър Хебър Пазарджик тресна Локомотив Пд на Лаута 2:1.

„ Черно-белите “ поведоха още в 6-ата минута посредством Христо Иванов, само че играчите на Любослав Пенев направиха цялостен поврат през втората част.

Още първоначално и Марк-Емилио Папазов разпечата Динко Хоркаш, а в 11-ата минута от добавеното време с гол на Шейх Сенгор пазарджиклии нокаутираха смърфовете.

Преди това – в 57-ата минута, гол за домакините не бе зачетен поради засада, а три минути по-късно в началото отсъдена дузпа за смърфовете бе анулирана след интервенция на системата ВАР.

Черно-белите приключиха срещата в понижен състав, откакто Ангел Лясков бе изпъден от игра за втори жълт картон в осмата минута от добавеното време на мача.

След провалянето Локомотив остава с 41 точки на четвърто място в класирането.

Хебър пък събра 23 точки и краткотрайно измести Локомотив София от 12-тата позиция.
Източник: plovdiv-online.com